Mniemamnie
(y)
czwartek, 2 sierpnia 2012
stormur
Eg
halda
sverð
sem heitir
stormur
efst
á hæðinni
sandi
ég
Ég
skera
í gegnum
vindur og rigning
af
sorg
og
örvæntingu
þeir vilja ekki
taka
mig
niður
allt
vandræði
mín
er
farin
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.